Titles you rated
EquilibriumRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Invention of LyingRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0