Series
Ratings
331
While You Were SleepingRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
InsatiableRated ★ 2.5
InsatiableRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0