Movies
Ratings
173
DeadpoolRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0