Movies
Ratings
37
Crows ZeroRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5