Movies
Ratings
798
RageRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 2.5
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 4.5
SuperbadRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
High TensionRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 1.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Animal FarmRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
The JudgeRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
Cadillac RecordsRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.0