Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Need for SpeedRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0