Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0