Movies
Ratings
31
Stuart LittleRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0