Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0