Titles you rated
ActressesRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 0.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
My Dear DesperadoRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 1.5
August RushRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 0.5
Les MisérablesRated ★ 0.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5