Titles you rated
DefaultRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 2.0
First ManRated ★ 3.0