Movies
Ratings
319
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.0
RBGRated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5