Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0