Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0