Movies
Ratings
20
WindtalkersRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0