Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Dauren's WeddingRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 5.0
The SinRated ★ 1.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5