Titles you rated
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Ring TwoRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.0
BeanRated ★ 2.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5