Movies
Ratings
706
Space SweepersRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
Toni ErdmannRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
DelicacyRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 2.5
ShameRated ★ 2.5
YouthRated ★ 3.0
The ImmigrantRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5