Movies
Ratings
341
The Jungle BookRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 2.5
LucyRated ★ 1.5
Avalanche SharksRated ★ 0.5
Redd Inc.Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 2.5
Rookies the Movie: GraduationRated ★ 2.0
ScoutRated ★ 3.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5