Series
Ratings
45
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0