Movies
Ratings
351
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Seoul VibeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 3.5