Movies
Ratings
617
Uptown GirlsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
FocusRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0