Movies
Ratings
109
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0