Movies
Ratings
600
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5