Titles you rated
 Shop of the LampRated ★ 4.0 Shop of the LampRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
 Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5 Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
 3 Body ProblemRated ★ 5.0 3 Body ProblemRated ★ 5.0
 The 8 ShowRated ★ 2.5 The 8 ShowRated ★ 2.5
 The Glory Part 2Rated ★ 4.5 The Glory Part 2Rated ★ 4.5
 Wednesday Season 1Rated ★ 3.0 Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
 The Glory Part 1Rated ★ 4.5 The Glory Part 1Rated ★ 4.5
 Juvenile JusticeRated ★ 3.0 Juvenile JusticeRated ★ 3.0
 Emily in ParisRated ★ 3.0 Emily in ParisRated ★ 3.0
 Emily in ParisRated ★ 3.5 Emily in ParisRated ★ 3.5
 KingdomRated ★ 4.0 KingdomRated ★ 4.0
 Kingdom Season 1Rated ★ 5.0 Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
 Money Heist season 1Rated ★ 3.5 Money Heist season 1Rated ★ 3.5
 TrappedRated ★ 3.0 TrappedRated ★ 3.0
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 StrangerRated ★ 4.5 StrangerRated ★ 4.5
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 Friends Season 10Rated ★ 4.0 Friends Season 10Rated ★ 4.0
 Friends Season 9Rated ★ 4.0 Friends Season 9Rated ★ 4.0