Movies
Ratings
438
AladdinRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.0