Titles you rated
The AmateurRated ★ 2.5
West Side StoryRated ★ 2.0
Live by NightRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 1.5
The White TigerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 2.5