Titles you rated
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
 3 Body ProblemRated ★ 3.5 3 Body ProblemRated ★ 3.5
 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
 BridgertonRated ★ 4.0 BridgertonRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
 Narco-SaintsRated ★ 4.0 Narco-SaintsRated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
 Hellbound Season 2Rated ★ 2.0 Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
 DexterRated ★ 4.0 DexterRated ★ 4.0
 DexterRated ★ 3.0 DexterRated ★ 3.0
- DexterRated ★ 3.5
 DexterRated ★ 3.5 DexterRated ★ 3.5
 Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5 Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
 DexterRated ★ 4.5 DexterRated ★ 4.5
 MindhunterRated ★ 3.5 MindhunterRated ★ 3.5
 MindhunterRated ★ 3.5 MindhunterRated ★ 3.5
 Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 3.5 Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 3.5
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0