Series
Ratings
68- Hello, God!Rated ★ 3.5
TemptationRated ★ 2.0
RivalRated ★ 4.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
Glory JaneRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 4.0