Movies
Ratings
47
The ChorusRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0