Titles you rated
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0