Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5