Movies
Ratings
702
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.5
Big EyesRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
A Girl at My DoorRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5