Series
Ratings
43
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Mind, Explained Season 2Rated ★ 5.0
The Mind, ExplainedRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Instant Dream HomeRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
UncoupledRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 0.5