Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5