Movies
Ratings
814
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0