Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 1.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 0.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.5