Titles you rated
Melody of LoveRated ★ 2.0
Hello! My LadyRated ★ 2.5- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0