Movies
Ratings
182
DeadpoolRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 1.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0