Movies
Ratings
105
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5