Movies
Ratings
59
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0