Movies
Ratings
153
TroubleshooterRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Cyborg SheRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0