Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
When We LeaveRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
Full TimeRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 4.0
The Lost DaughterRated ★ 4.0
Mothering SundayRated ★ 4.0
MauriceRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5