Series
Ratings
34
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0