Movies
Ratings
132
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0