Movies
Ratings
34
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Crazy/BeautifulRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0