Movies
Ratings
110
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The UntouchablesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Hula GirlsRated ★ 4.0
Sione's WeddingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0