Titles you rated
The Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Tibetan DogRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
RestorationRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
And While We Were HereRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0