Titles you rated
Public EnemyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
Patch AdamsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5