Movies
Ratings
109
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 0.5
The SignalRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
HanbandoRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5